راهنمای دریافت خدمات رفاهی

سهامداران محترم می توانند با مطالعه این قسمت از نحوه دریافت خدمات رفاهی این سایت به صورت کامل مطلع شوند.

خدمات رفاهی این سایت مختص سهامداران محترم تعاونی شهریار می باشند که همگی از کارکنان، پرسنل و بازنشستگان محترم شهرداری تهران هستند. در این قسمت فرآیند استفاده از خدمات رفاهی به صورت کامل توضیح داده شده است که سهامداران محترم می توانند پس از مطالعه از خدمات این سایت بهره مند شوند.

از پرسنل محترم شهرداری تهران که در تعاونی شهریار عضویت ندارند دعوت می گردد با تکمیل فرم عضویت از خدمات تعاونی و سایت رفاهی بهره مند گردند.

 

مرحله اول: 

از طریق نوار بالای سایت سمت چپ گزینه ورود را انتخاب نمایید.

مرحله دوم:

در قسمت ورود شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و بر روی دکمه ارسال کد تایید کلیک کنید تا از طریق سامانه پیامک کد دسترسی برای شما ارسال گردد.

مرحله سوم:

کد 5 رقمی دریافت شده را در قسمت مربوطه وارد کرده و بر روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد پنل شخصی خود شوید.

نکته اول: در صورتی که شماره همراه شما در سامانه ثبت نشده باشد،شما می توانید با انتخاب گزینه فرم بازیابی از طریق کد ملی و کد سهامداری وارد قسمت ویرایش شماره همراه شده و شماره تلفن همراه خود را ویرایش نمایید تا برای شما پیامک کد دسترسی ارسال گردد.

نکته دوم: در صورتی که از کد سهامداری خود مطلع نیستید می توانید با انتخاب گزینه پرتال سهامدارن وارد صفحه سهامداری تعاونی شهریار شده و با ورود کد ملی و شماره شناسنامه، کد سهامداری خود را دریافت نمایید.


 

مرحله چهارم:

پس از ورود به پنل شخصی می بایست در اولین مراجعه اطلاعات خود را به صورت کامل وارد نمایید تا سامانه رفاهی برای شما فعال گردد.

از شما سهامدار محترم درخواست می گردد تا اطلاعات تکمیلی را به صورت دقیق وارد نموده تا این مجموعه بتواند با برنامه ریزی دقیق تر، خدمات بهتر و کامل تری را که در شان شما و خانواده محترمتان می باشد ارائه نماید.

مرحله پنجم:

در این مرحله می توانید با انتخاب گزینه رفاهی وارد صفحه اصلی خدمات رفاهی شده و در 6 دسته بندی کلی از خدمات ارائه شده، بهرمند شوید. پس از انتخاب مجموعه و کلیلک بر روی دکمه مشاهده وارد صفحه مجموعه مدنظر خود خواهید شد.

مرحله ششم:

در صفحه داخلی مجموعه ها می توانید پس از مطالعه کامل از نوع خدمات، ساعت کاری، محل ارائه خدمات، درصد تخفیف و نحوه پرداخت و سایر اطلاعات، گزینه معرفی نامه را انتخاب نموده تا معرفی نامه و کد رهگیری برای شما صادر گردد.

مرحله هفتم:

پس از دریافت کد رهگیری بر روی دکمه مشاهده معرفی نامه کلیک کرده تا معرفی نامه نمایش داده شود. شما می توانید با پرینت از نامه یا ذخیره به صورت PDF یا عکس به صورتی که بارکد معرفی نامه در آن قابل مشاهده باشد، به مجموعه ارائه دهنده خدمات مراجعه نمایید.

مرحله هشتم:

مجموعه خدمت دهنده پس از رویت معرفی نامه در همان لحظه می تواند تایید معرفی نامه صادره را از طریق سایت رفاهی استعلام نموده و طبق قرارداد منعقد شده خدمات رفاهی خود را به شما سهامدار محترم و خانواده گرانقدرتان ارائه نماید.