رونمایی از سامانه رفاهی سهامداران شهریار

به‌زودی سامانه خدمات رفاهی این شرکت برای تمامی سهامداران هلدینگ شهریار رونمایی می‌شود.

مهدی اخ الصنایع در گفت‌وگو با مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل هلدینگ شهریار گفت:‌ سامانه رفاهی شهریار جهت استفاده سهامداران  از طریق آدرس refahi-Shahryar.com در دسترس عموم سهامداران قرار خواهد گرفت.

 

وی با اشاره به مأموریت‌ها، اهداف هیئت‌مدیره، مجمع عمومی و درخواست سهامداران در سال گذشته گفت:‌ شرکت آتیه تجارت شهریار که به‌صورت تخصصی بازرگانی و ارائه خدمات رفاهی مشغول فعالیت می‌باشد، زمینه‌ای جهت استفاده کلیه سهامداران از خدمات رفاهی را فراهم خواهد کرد.

 

اخ الصنایع از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و تشکیل اتاق‌های فکر باهدف ایجاد سامانه رفاهی برای سهامداران شهریار خبر داد و تصریح کرد:‌ تمامی تلاش‌ها باهدف هر چه بیشتر بهره­مند کردن خانواده بزرگ هلدینگ شهریار از کالاها و خدمات با شرایط مناسب صورت می‌گیرد.

 

مدیرعامل شرکت آتیه تجارت شهریار درباره نحوه ارائه خدمات به سهامداران از طریق سامانه رفاهی نیز توضیح داد:‌ این شرکت در فاز نخست بیش از 100 مجموعه دولتی، خصوصی و حمایتی را بر روی سایت خود قرار داده است.

 

وی این موضوع را نیز افزود که در فاز دوم امکان فروش کلیه کالاهای اساسی و موردنیاز از طریق سایت فراهم می‌شود و سهامداران می‌توانند به‌صورت آنلاین کالاهای اساسی و ضروری موردنیاز خود را خریداری کنند.

 

 اخ الصنایع ادامه داد:‌ توزیع کالا و خدمات رفاهی از طریق سایت و به‌صورت یکپارچه برای همه سهامداران بدون هیچ‌گونه تبعیضی ارائه می‌شود.

 

وی تأکید کرد: ‌سامانه رفاهی هیچ‌گونه مراجعه حضوری ندارد و تمامی خدمات از طریق معرفی‌نامه سایت و بارکد ارائه‌شده صورت می‌گیرد.

 

مدیرعامل شرکت آتیه تجارت شهریار گفت:‌ سهامداران می‌توانند پیشنهاد‌های خود را جهت انعقاد قرارداد با مجموعه‌های خدماتی که ازنظر آن‌ها شرایط مناسبی را برای همه اعضا فراهم می‌کند، از طریق قسمت «تماس با ما» در سایت، به این شرکت معرفی کنند.

 

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو به مسائل ایجادشده ویروس کرونا،‌ ضرورت رعایت مسائل بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی نیز پرداخت و گفت:‌ به‌محض اعلام و تائید دولت جهت گردشگری مجموعه ظرفیت ارائه بیش از 20 خدمات گردشگری و تورهای مسافرتی را دارد.